INFORMACJA DLA RODZICÓW

28.08.2024

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

UCZNIÓW OD KLASY II  DO VIII

Wraz z nowym rokiem szkolnym Dziennik VULCAN  ma nowy wygląd  oraz nowoczesny moduł dydaktyczny. W związku ze zmianami w Dzienniku, każdy Rodzic i Uczeń będzie musiał samodzielnie – bez udziału Szkoły - zaktualizować swoje konto w Dzienniku.

Podczas pierwszego logowania w nowej wersji Dziennika poprosimy każdego Ucznia oraz Rodzica o zaktualizowanie sposobu logowania. Będziesz do tego potrzebował(a) swojego obecnego loginu oraz hasła. Poprosimy Cię też o dodatkowe zweryfikowanie konta poprzez wprowadzenie ostatnich czterech cyfr numeru PESEL ucznia, więc miej je pod ręką.

Adres WWW Twojego Dziennika pozostał bez zmian i jest również dostępny na stronie internetowej Twojej szkoły.

Podczas aktualizacji wybierzesz pomiędzy dwoma typami kont – zwykłym kontem a kontem eduVULCAN, którego aktywacja umożliwi m.in. korzystanie z nowej aplikacji mobilnej do Dziennika. Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, użyj funkcji „Przywróć dostęp”.  Aktualizacja konta będzie niezbędna, aby dalej korzystać z Dziennika. Zajmie zaledwie chwilę – poprowadzimy Cię przez kilka łatwych kroków.

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

UCZNIÓW  KLASY I  ORAZ ROZPOCZYNAJĄCYCH NAUKĘ W NASZEJ SZKOLE.

Zmienił się także sposób przyznawania przez wychowawcę nowych dostępów do Dziennika VULCAN dla Uczniów i Rodziców  Zmiana  dotyczy   uczniów klas I oraz nowo przyjętych uczniów do szkoły, wychowawcy przekażą wygenerowane kody jednorazowe potrzebne do aktywacji kont w dniu rozpoczecia nauki.