„Człowiek jest wielki nie przez to,  co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Człowieka trzeba mierzyć miarą serca, Sercem! Serce w języku biblijnym oznacza ludzkie wnętrze”.

Jan Paweł II

 

   Składamy serdeczne podziękowania za życzliwość i wsparcie działań związanych z organizacją

II Festynu Rodzinnego „Jesteśmy razem”.

Dzięki Państwa znaczącej pomocy stało się możliwe zorganizowanie tego ważnego dla naszej Szkoły przedsięwzięcia.    P rosimy o przyjęcie słów podziękowań z życzeniami pomyślności w życiu zawodowym, społecznym, rodzinnym składają Państwu organizatorzy.

 

DZIĘKUJEMY PAŃSTWU!

 SPONSORZY –FESTYNU  „JESTEŚMY   RAZEM”

 

Czytaj więcej: Festyn 2015

 
PODZIĘKOWANIE
 
Dyrektor, Rada Pedagogiczna, rada  Rodziców 
oraz Uczniowie PSP im. H.  Sienkiewicza
i GP im.K.I. Gałczyńskiego w Żytnie
 
składaja serdeczne podziękowanie   
SOŁECTWOM
BORZYKOWA, BORZYKÓWKA, CIĘZKOWICZKI,  CZECHOWIEC, GRODZISKO, KOZIE POLE, ŁAZÓW,  MALUSZYN,  MAŁA WIEŚ, POLICHNO, PUKARZÓW,  RĘDZINY,  ROGACZÓWEK,  SADY, SEKURSKO, SILNICZKA, SUDZINEK,  ŻYTNO
 
za finansowe wsparcie,
dzięki któremu została otwarta
nowoczesna pracownia internetowa.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest.
Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
                                                                                                                                             Jan Paweł II

 

SPONSORZY –FESTYN  GRUNT TO RODZINKA

 

1.     Mirosław Ociepa  - Wójt Gminy Żytno

2.     Krzysztof Wojtasik – Przewodniczący Rady Gminy Żytno

3.     Elżbieta Zamożna – Prezes Zarządu  Banku Spółdzielczego w Żytnie

4.      Stowarzyszenie  na Rzecz  Rozwoju Gminy Zytno.

5.     Marek Jurczyk  - właściciel Gospodarstwa Rolno – Hodowlanego w Sekursku

6.     Piotr Bednarski – Zakład Stolarski z Ewiny

7.     Bożena i Ryszard Piotrowscy –Stolarstwo- Produkcja i Usługi – z Rogaczówka

8     Marzena Szefer i Artur Kowalski  - Firma  Handlowo Usługowa ARKO z Żytna

9.     Hubert Wodzisławski –Firma Usługowa „ FORTIS”- świadcząca usługi budowlane z Soborzyc

10.     Zbigniew Wodzisławski – Zakład Ogólnobudowlany z Soborzyc

11.    Mariusz Załóg – F.H.P.U. „KLONEX” z Ciężkowic

12.    Krzysztof Załóg – F.H.P.U. „KLONEKS” z Ciężkowic

13.    Leszek Kutrzyk – LEŚNA PRZYSTAŃ w Ciemiętnikach.

14.     Katarzyna i Dariusz Rosa – Szkoła Jazdy  „FUKS” z Żytna

15.     Wiesław Szczepański – Zakład Stolarski z Radomska

16.     Justyna Franczyk – Zakład Ślusarsko-Spawalniczy z Żytna

17.      Beata Kucharska - Skład Węglowy z Pągowa

18.     Wiesława i Józef Dąbrowscy – Firma „DĄBET” - Handel - Usługi – Produkcja z Żytna

19.      Marzena i Sławomir Rak –F.H.P.U. „NIKA” - Producent Pościeli i Kołder Bugaj

20.      Robert Ociepa  - Pogotowie Stolarskie -  „Euromebel” z Sekurska

21.      Bogusław Szymala –artysta - malarz z Magdalenek

22.       Anna Makówka - Zakład Usług Leśnych „BÓR” z Małej Wsi

23.      Anna Zaskórska – Produkcja Mebli i Usługi Stolarskie „JARD” z Małej Wsi

24.       Aleksandra i Rafał Górnik – Firma „OLIS – BRUK” z Silniczki

25.       Marek Nowak- „AGMAR” - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne z Silnicy

26.        Bogusław Grządziel -  „TWIST-POL” Sp. z o.o. z Kobiel Wielkich

27.        Wiesław Sikora – Sklep i Księgarnia „KAPRYS” z Koniecpola

28.        Andrzej Kosiński – Przetwórstwo Mięsa z Rędzin

29.        Andrzej Gładyś –Zakład Przetwórstwa Mięsnego z DankowaDużego

30.        Marek Wolski – Zespół Muzyczny „KAMARO” z Żytna

31.        Bożena Rorat – Zakład Stolarski z Pągowa

32.        Kazimierz Borkowski- artysta – rzeźbiarz z Silnicy

33.       Piotr Stanek – Masarnia i Sklep Mięsny z Żytna

34.       Krystyna i Andrzej Jeziorscy – Piekarnia z Żytna

35.       Zuzanna Skawska – Zakład Fryzjerski z Żytna

36.        Katarzyna Ciepielewska – Sklep Ogrodniczy „ARONIA”

37.        Małgorzata i Grzegorz  Falana – Tartak z Silnicy

38.        Anna i Włodzimierz  Falana – Zakład Handlowo – Usługowy i Kwiaciarnia z Żytna

39.         Joanna Świtoń  - Salon Kosmetyczny „BARWY URODY” z Gidel

40.         Aneta Lupa – „CAFFE ANETA” z Żytna

41.         Magdalena Baryś -Apteka z Żytna

42.        Jarosław Zalas  - Nadleśnictwo Gidle

43.        Wiesława i Waldemar Łuniewscy – P.H.U. z Żytna

44.       „MILO” Hurtownia Art. Biurowych z Radomska

45.         Elżbieta i Stanisław Kowalscy – Sklep  Przemysłowy z Żytna

46.        Iwona i Dariusz Zaborscy - Dom Przyjęć Okolicznościowych „KASKADA”z   Żytna

47.       A nna Olczyk –Sklep Przemysłowy z Żytna

48.        Izabela Gaik - Salon Fryzjerski „ESTILO”  ze Strzałkowa

49.        Marzena Miszczak i Marian Dudziński -  Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego z Włoszczowy

50.         Andrzej Gaik – Masarnia z Niedośpielina

51.         Marta Romanowska – SALON KOSMETYCZNY z Gidel

52.        Patrycja Bąk -  Sklep z Czechowca

53.        Wiesława Oberska – Sklep Spożywczo-Przemysłowy z Żytna

54.       ZHP Hufiec Szczekocińsko-Włoszczowski

55.      Lokalna Grupa Działania „Region Włoszczowski".

56.      Gminna K. R. P. Al. z Żytna  – Przewodnicząca Komisji  - p. Małgorzata Bus

57.        Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z Piotrkowa Trybunalskiego

58.       Sebastian Grzegorczyk

59.        Małgorzata i Jacek Flasza

60.        Anna i Paweł Grządziel

61.     Agnieszka i Marek Kocela

62.      Aneta i Grzegorz Wolscy

Piątek, 14 Grudnia 2018

MEN

EDU

EDUSEK

SIEC

BIP