„Człowiek jest wielki nie przez to,  co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Człowieka trzeba mierzyć miarą serca, Sercem! Serce w języku biblijnym oznacza ludzkie wnętrze”.

Jan Paweł II

 

   Składamy serdeczne podziękowania za życzliwość i wsparcie działań związanych z organizacją

II Festynu Rodzinnego „Jesteśmy razem”.

Dzięki Państwa znaczącej pomocy stało się możliwe zorganizowanie tego ważnego dla naszej Szkoły przedsięwzięcia.    P rosimy o przyjęcie słów podziękowań z życzeniami pomyślności w życiu zawodowym, społecznym, rodzinnym składają Państwu organizatorzy.

 

DZIĘKUJEMY PAŃSTWU!

 SPONSORZY –FESTYNU  „JESTEŚMY   RAZEM”

 

1.       Mirosław Ociepa  - Wójt Gminy Żytno

2.       ZHP Hufiec Szczekocińsko-Włoszczowski

3.        Lokalna Grupa Działania „Region Włoszczowski".

4.       Sklep Ogólnospożywczy Jadwiga Stępień.

5.       Elżbieta Zamożna – Prezes Zarządu  Banku Spółdzielczego w Żytnie

6.       Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żytnie

7.       Usługi Remontowo-Budowlane „SZYMEX” Szymon Falana z Sekurska.

8.       Marzena Szefer i Artur Kowalski  - Firma  Handlowo Usługowa ARKO z Żytna

9.        Firma PRIMECO z Sekurska

10.    Transport i Handel „OLTOM” – Skład Opału w Kurzelowie

11.    Politechnika Częstochowska

12.    Restauracja „8 Niebo” we Włoszczowie

13.    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Włoszczowie.

14.    Elżbieta Borowska – Salon Piękna we Włoszczowie

15.    Wiesław Szczepański – Zakład Stolarski z Radomska

16.    Justyna Franczyk – Zakład Ślusarsko-Spawalniczy z Żytna

17.    Beata Kucharska - Skład Węglowy z Pągowa

18.    Wiesława i Józef Dąbrowscy – Firma „DĄBET” - Handel - Usługi – Produkcja z Żytna

19.    Marzena i Sławomir Rak –F.H.P.U. „NIKA” - Producent Pościeli i Kołder Bugaj

20.    Robert Ociepa  - Pogotowie Stolarskie -  „Euromebel” z Sekurska

21.    Piekarnia „Weronika” w Kurzelowie.

22.    Anna Makówka - Zakład Usług Leśnych „BÓR” z Małej Wsi

23.    Anna Zaskórska – Produkcja Mebli i Usługi Stolarskie „JARD” z Małej Wsi

24.    Piekarnia – Cukiernia z Wielgomłyn.

25.    Zakład Stolarski „Standrew” – Dariusz Stanek

26.    Bogusław Grządziel -  „TWIST-POL” Sp. z o.o. z Kobiel Wielkich

27.    Wiesław Sikora – Sklep i Księgarnia „KAPRYS” z Koniecpola

28.    Andrzej Kosiński – Przetwórstwo Mięsa z Rędzin

29.    Andrzej Gładyś –Zakład Przetwórstwa Mięsnego z DankowaDużego

30.    Karol Utratny – Zespół Muzyczny „K-2” z Żytna

31.   Łukasz Ciuła  IKA-CARS

32.    Nadleśnictwo Gidle w Niesulowie

33.    Piotr Stanek – Masarnia i Sklep Mięsny z Żytna

34.    Krystyna i Andrzej Jeziorscy – Piekarnia z Żytna

35.    Zuzanna Skawska – Zakład Fryzjerski z Żytna

36.    Katarzyna Ciepielewska – Sklep Ogrodniczy „ARONIA”

37.    Małgorzata i Grzegorz  Falana – Tartak z Silnicy

38.    Anna i Włodzimierz  Falana – Zakład Handlowo – Usługowy i Kwiaciarnia z Żytna

39.    Joanna Świtoń  - Salon Kosmetyczny „BARWY URODY” z Gidel

40.    Aneta Lupa – „CAFFE ANETA” z Żytna

41.    Magdalena Baryś -Apteka z Żytna

42.    Jarosław Zalas  - Nadleśnictwo Gidle

43.    Wiesława i Waldemar Łuniewscy – P.H.U. z Żytna

44.    Lucyna Wojtasińska. Sklep Zielarski we Włoszczowie

45.    Elżbieta i Stanisław Kowalscy – Sklep Odzieżowo- Przemysłowy z Żytna

46.    Iwona i Dariusz Zaborscy - Dom Przyjęć Okolicznościowych „KASKADA”z   Żytna

47.    Anna Olczyk –Sklep Przemysłowy z Żytna

48.    Izabela Gaik - Salon Fryzjerski „ESTILO”  ze Strzałkowa

49.    Salon Fryzjerski „SZYK” z Częstochowy.

50.    Karol Knop

51.    Marta Romanowska – SALON KOSMETYCZNY z Gidel

52.    Jacek Kusa – firma ELEKOM

53.    Wiesława Oberska – Sklep Spożywczo-Przemysłowy z Żytna

54.    Roman Piasecki – Firma „Anna”

55.    Agnieszka Szymczyk – księgarnia „Magia książek’

56.    Poczta w Żytnie

57.    Ryszard i Barbara Zyzikowie

58.    Małgorzata i Jacek Flasza

59.    Anna i Paweł Grządziel

60.    Jacek Warzyński

61.    Hurtownia Chemiczna „Karolina” we Włoszczowie

62.    Magdalena Niegowska

63.   Tomasz Stefaniak

64.   Edward Langkamer

65.   Paweł Goleniewski – Sklep Ogólnospożywczy w Maluszynie

66.   Maciej Chrostowski

67.    Transport i handel „OLTOM”

68.   Krzysztof Załóg – Firma „KLONEKS” z Ciężkowic.

69.   Roman Piasecki – Firma „ANNA”

70.   Przedsiębiorstwo transportowe Cezary Piech „TRANS BUS”

71.   Andrzej Batorski

72.   Aneta i Łukasz Dudek – Sklep z Kobiel Wielkich

 

 

 

 

 

Wtorek, 23 Lipca 2019

MEN

EDU

EDUSEK

SIEC

BIP