Opublikowano: czwartek, 11, Września 2014 20:06

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest.
Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
                                                                                                                                             Jan Paweł II

 

SPONSORZY –FESTYN  GRUNT TO RODZINKA

 

1.     Mirosław Ociepa  - Wójt Gminy Żytno

2.     Krzysztof Wojtasik – Przewodniczący Rady Gminy Żytno

3.     Elżbieta Zamożna – Prezes Zarządu  Banku Spółdzielczego w Żytnie

4.      Stowarzyszenie  na Rzecz  Rozwoju Gminy Zytno.

5.     Marek Jurczyk  - właściciel Gospodarstwa Rolno – Hodowlanego w Sekursku

6.     Piotr Bednarski – Zakład Stolarski z Ewiny

7.     Bożena i Ryszard Piotrowscy –Stolarstwo- Produkcja i Usługi – z Rogaczówka

8     Marzena Szefer i Artur Kowalski  - Firma  Handlowo Usługowa ARKO z Żytna

9.     Hubert Wodzisławski –Firma Usługowa „ FORTIS”- świadcząca usługi budowlane z Soborzyc

10.     Zbigniew Wodzisławski – Zakład Ogólnobudowlany z Soborzyc

11.    Mariusz Załóg – F.H.P.U. „KLONEX” z Ciężkowic

12.    Krzysztof Załóg – F.H.P.U. „KLONEKS” z Ciężkowic

13.    Leszek Kutrzyk – LEŚNA PRZYSTAŃ w Ciemiętnikach.

14.     Katarzyna i Dariusz Rosa – Szkoła Jazdy  „FUKS” z Żytna

15.     Wiesław Szczepański – Zakład Stolarski z Radomska

16.     Justyna Franczyk – Zakład Ślusarsko-Spawalniczy z Żytna

17.      Beata Kucharska - Skład Węglowy z Pągowa

18.     Wiesława i Józef Dąbrowscy – Firma „DĄBET” - Handel - Usługi – Produkcja z Żytna

19.      Marzena i Sławomir Rak –F.H.P.U. „NIKA” - Producent Pościeli i Kołder Bugaj

20.      Robert Ociepa  - Pogotowie Stolarskie -  „Euromebel” z Sekurska

21.      Bogusław Szymala –artysta - malarz z Magdalenek

22.       Anna Makówka - Zakład Usług Leśnych „BÓR” z Małej Wsi

23.      Anna Zaskórska – Produkcja Mebli i Usługi Stolarskie „JARD” z Małej Wsi

24.       Aleksandra i Rafał Górnik – Firma „OLIS – BRUK” z Silniczki

25.       Marek Nowak- „AGMAR” - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne z Silnicy

26.        Bogusław Grządziel -  „TWIST-POL” Sp. z o.o. z Kobiel Wielkich

27.        Wiesław Sikora – Sklep i Księgarnia „KAPRYS” z Koniecpola

28.        Andrzej Kosiński – Przetwórstwo Mięsa z Rędzin

29.        Andrzej Gładyś –Zakład Przetwórstwa Mięsnego z DankowaDużego

30.        Marek Wolski – Zespół Muzyczny „KAMARO” z Żytna

31.        Bożena Rorat – Zakład Stolarski z Pągowa

32.        Kazimierz Borkowski- artysta – rzeźbiarz z Silnicy

33.       Piotr Stanek – Masarnia i Sklep Mięsny z Żytna

34.       Krystyna i Andrzej Jeziorscy – Piekarnia z Żytna

35.       Zuzanna Skawska – Zakład Fryzjerski z Żytna

36.        Katarzyna Ciepielewska – Sklep Ogrodniczy „ARONIA”

37.        Małgorzata i Grzegorz  Falana – Tartak z Silnicy

38.        Anna i Włodzimierz  Falana – Zakład Handlowo – Usługowy i Kwiaciarnia z Żytna

39.         Joanna Świtoń  - Salon Kosmetyczny „BARWY URODY” z Gidel

40.         Aneta Lupa – „CAFFE ANETA” z Żytna

41.         Magdalena Baryś -Apteka z Żytna

42.        Jarosław Zalas  - Nadleśnictwo Gidle

43.        Wiesława i Waldemar Łuniewscy – P.H.U. z Żytna

44.       „MILO” Hurtownia Art. Biurowych z Radomska

45.         Elżbieta i Stanisław Kowalscy – Sklep  Przemysłowy z Żytna

46.        Iwona i Dariusz Zaborscy - Dom Przyjęć Okolicznościowych „KASKADA”z   Żytna

47.       A nna Olczyk –Sklep Przemysłowy z Żytna

48.        Izabela Gaik - Salon Fryzjerski „ESTILO”  ze Strzałkowa

49.        Marzena Miszczak i Marian Dudziński -  Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego z Włoszczowy

50.         Andrzej Gaik – Masarnia z Niedośpielina

51.         Marta Romanowska – SALON KOSMETYCZNY z Gidel

52.        Patrycja Bąk -  Sklep z Czechowca

53.        Wiesława Oberska – Sklep Spożywczo-Przemysłowy z Żytna

54.       ZHP Hufiec Szczekocińsko-Włoszczowski

55.      Lokalna Grupa Działania „Region Włoszczowski".

56.      Gminna K. R. P. Al. z Żytna  – Przewodnicząca Komisji  - p. Małgorzata Bus

57.        Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z Piotrkowa Trybunalskiego

58.       Sebastian Grzegorczyk

59.        Małgorzata i Jacek Flasza

60.        Anna i Paweł Grządziel

61.     Agnieszka i Marek Kocela

62.      Aneta i Grzegorz Wolscy