Aktualności

 

"KOLOROWY  MIESIĄC   MARZEC"

W naszej szkole rozpoczęliśmy projekt "KOLOROWY MIESIĄC MARZEC", który organizują uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami. 

Projekt ma na celu kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych poprzez spożywanie jak największej ilości owoców i warzyw. 
Każdy tydzień marca organizowany będzie przez jedną z klas i będzie miał inny kolor. Pierwszym organizatorem jest klasa IIb, która zachęca wszystkich uczniów do częstego spożywania czerwonych owoców i warzyw. Kolejny tydzień rozpocznie klasa IIa, która reprezentowała będzie owoce i warzywa koloru żółtego, następnie klasa III kolor zielony i klasa I kolor pomarańczowy. 
Nasza szkoła przez cały miesiąc będzie wyjątkowo wesoła i kolorowa gdyż wszyscy uczniowie klas I-III co tydzień będą udekorować okna i drzwi wejściowe do klas kolorami każdego miesiąca.

Wtorek, 23 Lipca 2019

MEN

EDU

EDUSEK

SIEC

BIP