Aktualności

 

DZIEŃ  BABCI I DZIADKA  W NASZEJ SZKOLE

         W naszej szkole zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych, a organizowaną przez uczniów klas I-III wraz z wychowawcami. W tym roku ta uroczystość odbyła się 22 stycznia 2019r. Zebranych gości serdecznie powitała Pani Dyrektor Ewa Huć, składając serdeczne życzenia.

Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości było przedstawienie teatralne pt. “Kopciuszek” w wykonaniu uczniów koła teatralno- muzycznego prowadzonego przez  Panią Magdalenę Dąbrowską i Panią Dorotę Zawalską.

Po występie każda z klas I-III odśpiewała piosenkę dla Babci i Dziadka. Uczniowie klasy I zaprezentowali się w tańcu i piosence pt. “Babuszki”.

Klasa IIa zaśpiewała piosenkę pt. “Babcia pilnie poszukiwana”.

Uczniowie klasy IIb wystąpili z piosenką pt. “U babci jest słodko”.

Klasa III zaśpiewała piosenkę pt. “Czacza dla babci i dziadka”.

Po występie klasy III, uczennica klasy IIa Maja Szefer zaprezentowała swój taniec.

Uczniowie odśpiewali także “100 lat” babciom i dziadkom oraz wręczyli drobne upominki. W uroczystości pomagali także rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.BABCIA i DZIADEK to słowa, które kojarzą się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla Waszych wnucząt. Dlatego dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom  za szczęśliwe dzieciństwo, radość, poczucie bezpieczeństwa, które zapewniacie wnukom pod nieobecność rodziców jest ono czymś najcenniejszym. To właśnie Wy zajmujecie najwięcej miejsca w ich sercach...

Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia szczęścia, radości, a także pociechy ze wszystkich wnuków.

 

Wtorek, 23 Lipca 2019

MEN

EDU

EDUSEK

SIEC

BIP