Aktualności

IV Gminny Konkurs Poezji, Pieśni i Piosenki Patriotycznej

15 listopada 2018r. w naszej szkole odbył się IV Gminny Konkurs Poezji, Pieśni i Piosenki Patriotycznej. W tegorocznej edycji  konkursu wzięło udział 26 uczestników. Organizacją zajęły się nauczycielki: Sylwia Kudrzyn, Magdalena Dąbrowska i Małgorzata Bus. Piękną dekorację o charakterze patriotycznym przygotowała pani Małgorzata Knop.

 Wśród laureatów znalazło się aż sześcioro uczniów PSP w Żytnie: 

w kategorii „poezja patriotyczna” klasy I-III

 Julia Skonieczna – II miejsce

Lena Mikrut – III miejsce

w kategorii „poezja patriotyczna” klasy IV-VIII

Milena Szymak – III miejsce

w kategorii „pieśń i piosenka patriotyczna” klasy I-III

Olga Drogosz – III miejsce

W kategorii „pieśń i piosenka patriotyczna” klasy IV-VIII

Maja Żółtowska – I miejsce

Marta Chaś – III miejsce

Wielu uczestników ujęło publiczność i jurorów swoim talentem. Trud włożony w przygotowanie występów opłacił się, ponieważ został nagrodzony nie tylko satysfakcją, ale także bardzo atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Swoją obecnością zaszczycił nas też Wójt Gminy Żytno Mirosław Ociepa, wyrażając swoje uznanie dla idei konkursu zorganizowanego przez naszą szkołę już po raz czwarty.

Gratulujemy udanych występów!

Opracowali członkowie koła dziennikarskiego

Niedziela, 18 Sierpnia 2019

MEN

EDU

EDUSEK

SIEC

BIP