UROCZYSTE  ZAKOŃCZENIE NAUKI KLASY VIII

KONKURS  PLASTYCZNY

"Pszczółki indywidualnie latają,

lecz  w grupie weselej mają"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym "Pszczółki indywidualnie latają, lecz  w grupie weselej mają" organizowanym przez Fundację Ekoostoja z Pławna. W konkursie tym III miejsce zajęła Ania Oberska z klasy IV, natomiast duża grupa uczniów otrzymała wyróżnienia, dyplomy za udział w konkursie oraz upominki.Serdecznie gratulujemy!!! W dniu 28 maja do naszej szkoły przybył przedstawiciel firmy, wręczając nagrody. Zapraszamy do naszej galerii.

Z  A  P  R  O  S  Z  E  N  I  E

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców

w dniu 3 czerwca  2019r w godz. 8.00-12,30

na  uroczyste obchody Dnia Rodziny w naszej szkole.

W programie:

•  8.00- 9.00-  Scenka ekologiczna - przedstawienie  na temat  zdrowego odzywiania
  • 9.00- 10.15-  Koncert dla Rodziców
  • 10.15- 11.15 - Konkurs Talentów dla klas  I-VIII
  • 10.15-12.39 - Rozgrywki sportowe
  • 11.15- 12.15 -  Gril  dla uczniów naszej szkoły
  • 12.15- 12.30  - Podsumowanie i zakonczenie Dnia Rodziny

PROJEKT  EDUKACYJNY " TRZYMAJ FORMĘ"

Nasza szkoła wzięła udział w projekcie edukacyjnym "Trzymaj formę". Uczniowie klasy IV podzieleni na grupy podjęli się wykonania makiety Talerza Zdrowia. ułożenia wierszyka, piosenki, opowiadania lub opisu zainspirowanego Talerzem. Każda grupa miała swoje zawołanie oraz nazwę. Wypracowane materiały związane z realizacją projektu umieścili w portfolio.Wszystkie grupy włożyły wiele pracy, a efekty mogliśmy oglądać 21.05. 2019r. Jury w składzie p. dyrektor Ewa Huć, p. Małgorzata Bus oraz p. Bożena Oberska nauczyciel z zespołu projektowego oceniło najwyżej prezentacje dwóch grup - Wesołych rzodkiewek oraz Poziomek.
Uczniowie przygotowywali projekty pod okiem nauczyciela przyrody i szkolnego koordynatora programu p. Agaty Stacherskiej.

Udział  uczniów  naszej szkoły w konkursie

Do hymnu!

Wtorek, 18 Czerwca 2019