WYKAZ  PODRĘCZNIKÓW  NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Do  pobrania

WAKACJE- CZAS  ODPOCZYNKU

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom   życzę udanych,  pogodnych i bezpiecznych wakacji. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód  pozostanie w Waszej pamięci. Odpoczywajcie przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił  na następny rok szkolny

Do zobaczenia po wakacjach.!

Dyrektor  Szkoły

UROCZYSTE  ZAKOŃCZENIE NAUKI KLASY VIII

KONKURS  PLASTYCZNY

"Pszczółki indywidualnie latają,

lecz  w grupie weselej mają"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym "Pszczółki indywidualnie latają, lecz  w grupie weselej mają" organizowanym przez Fundację Ekoostoja z Pławna. W konkursie tym III miejsce zajęła Ania Oberska z klasy IV, natomiast duża grupa uczniów otrzymała wyróżnienia, dyplomy za udział w konkursie oraz upominki.Serdecznie gratulujemy!!! W dniu 28 maja do naszej szkoły przybył przedstawiciel firmy, wręczając nagrody. Zapraszamy do naszej galerii.

Z  A  P  R  O  S  Z  E  N  I  E

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców

w dniu 3 czerwca  2019r w godz. 8.00-12,30

na  uroczyste obchody Dnia Rodziny w naszej szkole.

W programie:

•  8.00- 9.00-  Scenka ekologiczna - przedstawienie  na temat  zdrowego odzywiania
  • 9.00- 10.15-  Koncert dla Rodziców
  • 10.15- 11.15 - Konkurs Talentów dla klas  I-VIII