Aktualności

PODZIĘKOWANIE

           Serdecznie  dziękujemy wszystkim, którzy  wykonali przepiękne  ozdoby i stroiki bożonarodzeniowe z przeznaczeniem na  kiermasz świąteczny.   Dochód  z kiermaszu przeznaczony zostanie  na dopasażenie  świetlicy szkolnej.

Organizatorzy : B.Oberska, A. Stacherska, K.Rosa 

 

Szczęście nadaje sens życiu

To magia w Twym sercu zaklęta

Nie pozwól mu zostać w ukryciu

Podaruj je bliskim na Święta

 


        Radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia – w gronie najbliższych osób, w miłości, radości i ciepłej atmosferze. Nadchodzący rok 2019 niech obfituje w radosne chwile, spełnione marzenia, sukcesy osobiste zawodowe, a także wytrwałość w realizacji planów.

Najserdeczniejsze bożonarodzeniowe życzenia

składają dyrektor, nauczyciele i uczniowie PSP w Żytnie

 

 

IV Gminny Konkurs Poezji, Pieśni i Piosenki Patriotycznej

15 listopada 2018r. w naszej szkole odbył się IV Gminny Konkurs Poezji, Pieśni i Piosenki Patriotycznej. W tegorocznej edycji  konkursu wzięło udział 26 uczestników. Organizacją zajęły się nauczycielki: Sylwia Kudrzyn, Magdalena Dąbrowska i Małgorzata Bus. Piękną dekorację o charakterze patriotycznym przygotowała pani Małgorzata Knop.

Czytaj więcej: Konkurs - 2018

100 lat NIEPODLEGŁOŚCI!

 

        W dniu 9 listopada bieżącego roku w naszej szkole odbyły się obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę . Wśród przybyłych gości znaleźli się, oprócz Wójta Gminy Żytno Mirosława Ociepy, lekarza Eligiusza Młynarczyka oraz proboszcza parafii księdza Jacka Fuliantego, świadkowie bolesnych wydarzeń historycznych, a także rodzice i dziadkowie uczniów naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczyciła nas również pani wizytator Elżbieta Lotko. O godzinie 10.00, gdy wszyscy zaproszeni goście zajęli już swoje miejsca, rozpoczęła się część artystyczna. Na początku przedstawiliśmy nasze działania związane z obchodzonym Rokiem Niepodległej.

Czytaj więcej: Sto lat Nieodległej -2018

  TAK ŚWIĘTOWALIŚMY 

100 LECIE NIEPODLEGŁEJ

 

 

 

Niedziela, 17 Lutego 2019

MEN

EDU

EDUSEK

SIEC

BIP