SPOTKANIE

Z  PISARKĄ  TERESĄ  OSTROWSKĄ

                 W dniu 14 marca 2017r. w naszej szkole gościliśmy autorkę książek dla dzieci.   Pani Teresa Ostrowska jest autorką bajek i opowiadań  dla dzieci, takich jak: „Zimowe spory maszyn rolniczych”, „Bajki z zagrody Babci i Dziadka”, „Opowiadania z zagrody Babci i Dziadka” oraz „Leśne bajeczki Babci i Dziadka”.  

  Pisarka podczas spotkania z uczniami naszej szkoły opowiadała o bohaterach swoich bajek i opowiadań,  o odkryciu w sobie potrzeby pisania dla dzieci  i o tym skąd czerpie pomysły.   Uczniowie słuchali z wielkim zainteresowaniem opowieści przeplatanych recytacją bajek o zwierzętach z wiejskiego podwórka.   Uczniowie należący do Samorządu  Uczniowskiego  podziękowali  bukietem kwiatów  pisarce  za przybycie do naszej szkoły i bardzo ciekawe opowieści.   Na zakończenie spotkania dzieci miały możliwość zakupu książeczek z dedykacją autorki.  Wielu uczniów otrzymało również w prezencie książeczki.   Spotkanie upłynęło w bardzo  miłej atmosferze.

Czwartek, 19 Września 2019

MEN

EDU

EDUSEK

SIEC

BIP