Konkursu „Ratujemy i uczymy ratować” organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

3 kwietnia 2014 roku 9 uczniów naszej szkoły wzięło udział w półfinale III edycji konkursu „Ratujemy i uczymy ratować” organizowanego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, który odbył się w Łodzi. Do półfinału zakwalifikowaliśmy się dzięki autorskiej piosence pani Eweliny Kuś-Kręciwilk nt pierwszej pomocy, natomiast w półfinale zadaniem uczniów było zaśpiewanie tej piosenki, do której muzykę skomponowała pani Magdalena Dąbrowska. Każdy z uczestników otrzymał album „Wide Wild World” autorstwa Tomasza Gudzowatego. Wydawnictwo to obfituje w przepiękne zdjęcia dzikich zwierząt i pełne jest ciekawych informacji na ich temat.

Koło z języka angielskiego - opiekun  E. Kuś- Kręciwilk

Zajęcia koła języka angielskiego odbywają się w każdy wtorek od 13.30 do 14.15.      W zajęciach udział  biorą uczniowie klasy V i VI. Celem zajęć jest rozwijanie zainteresowań uczniów, przygotowanie do konkursów językowych oraz do Ogólnopolskiej Olimpiady ALBUS z j. angielskiego. Zajęcia prowadzi Ewelina Kuś-Kręciwilk.