„HEJ, PANIE JEZU!”

        W środę 8 stycznia, w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyły się przesłuchania do kolejnej edycji Otwartego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych „Hej, Panie Jezu!”. My też tam byliśmy  i zapracowaliśmy na  miano laureatów koncertu kolęd.  Uczennice: Amelia Falana, Katarzyna  Utratny, Katarzyna Błaszczyk  wystąpiły w koncercie  laureatów, który  odbył się 12 stycznia  w niedzielę w kolegiacie  pw. św. Lamberta w Radomsku   o godzinie 11.30 

.Oto wyniki

Kategoria 6-9 lat 

II miejsce ex aequo 
Amelia Falana – PSP w Żytnie

 Kategoria 10-12 lat

II miejsce ex aequo 

 Katarzyna Utratny – PSP w Żytnie

Kategoria 13-15 lat

 II miejsce ex aequo        

 

 Katarzyna Błaszczyk – GP w Żytnie

 

 

 

 

KONKURS KOLĘD W SILNICZCE

 

                 

GMINNY KONKURS

"NAJPIĘKNIEJSZE  KOLĘDY I PASTORAŁKI"

 

 

W dniu 16 grudnia 2013 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd „Najpiękniejsze polskie kolędy” , który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Silniczce. Uczennice pięknie zaprezentowały się zarówno w tradycyjnych kolędach jak i nowych piosenkach o tematyce bożonarodzeniowej zajmując :

Amelia Falana – I miejsce

Weronika Chaś – II miejsce

Oliwia Banaszczyk – II miejsce

Gratulujemy!

(opr. Magdalena Dąbrowska)

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Poniedziałek, 22 Lipca 2019

MEN

EDU

EDUSEK

SIEC

BIP