ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 

Klasa I „a”  wych. mgr  Magdalena Dąbrowska

1.                  Chaś Piotr

2.                  Ciszewska Natalia

3.                  Dąbrowska Daria

4.                  Drogosz Olga

5.                  Franczyk Jakub

6.                  Jamrozik Michał

7.                  Mikrut Lena

8.                  Piasecka Emilia

9.                  Szefer Maja

10.              Zaskórska Anna

11.              Zawada Franciszek

 

Klasa I „b” wych. mgr  Klaudia Mysłek

 

1.                  Banaszczyk Wiktoria

2.                  Bąkowski Filip

3.                  Bus Marcelina

4.                  Grabny Alan

5.                 Jastrzębska Patrycja

6.                 Jędrzejczyk Oskar

7.                  Kozioł Maja

8.                  Łęgowik Julia

9.                  Makówka Jesika

10.              Młyńczyk Dominik

11.              Piekacz Katarzyna

12.              Sarzyńska Zofia

13.              Zawada Julia

 

Klasa II wych. mgr Mariola Kucharska

 

             1. Falana Nikola

             2. Janowski Hubert

             3. Lora Mateusz

             4. Musiał Alicja

             5. Niedźwiedzki Adam

             6. Niedźwiedzki Jan

             7. Pośpiech Oliwia

             8. Rokosza Ewa

             9. Zalas Bartłomiej

 

Klasa III wych. mgr  Katarzyna Rosa

 

1. Berski Jakub

2. Chaś Marta

3. Chmielewski Piotr

4. Dąbrowska Dominika

5. Dworak Wiktoria

6. Flasza Katarzyna

7. Franczyk Zuzanna

8. Gabryś Antoni

9. Janicki Bartosz

10. Jeziorski Arkadiusz

11. Konieczek Jakub

12. Marchewka Filip

13. Oberska Anna

14. Piasecki Michał

15. Piecha Natalia

16. Prudło Kaja

17. Sroka Michał

18. Szczepańska Karina

19. Zasada Marta

 

Klasa IV „a” wych. mgr  Małgorzata Gołdon

 

1. Bus Adam

2. Chaś Jacek

3. Jastrzębska Weronika

4. Jędrzejczyk Michał

5. Konieczek Emilia

6. Korgól Jakub

7. Kozioł Filip

8. Musiał Sandra

9. Niegowska Amelia

10. Piasecki Bartosz

11. Radzik Dawid

12. Sobczyk Zuzanna

13. Stanek  Kamila

14. Stanek Wojciech

15. Stępień Aleksandra

16. Wierzbicki Sebastian

17. Zalas Jacek

 

Klasa IV „b” wych. mgr  Elżbieta Solińska

 

1. Bąk Igor

2. Bąk Weronika

3. Bus Aleksandra

4. Franczyk Maksymilian

5. Machnik Natalia

6. Mirowski Jakub

7. Mysłek Mateusz

8. Nowakowski Marcin

9. Olborski Krzysztof

10. Połacik Alan

11. Sokolińska Lena

12. Szczepańska Katarzyna

13. Zaborski Wiktor

14. Żółtowska Maja

 

 

 

 

Klasa V wych. mgr  Sylwia Kudrzyn

 

1. Bąk Magdalena

2. Bus Krystian

3. Chaś Weronika

4. Górski Paweł

5. Grzyb Kacper

6. Janicka Aleksanra

7. Kluba Kacper

8. Kowalski Igor

9. Łątka Krystyna

10. Łęgowik Nikola

11. Machnik Bartłomiej

12. Niedźwiecki Jakub

13. Niedźwiedzka Aleksandra

14. Niedźwiedzka Zofia

15. Nowakowska Kinga

16. Pasek Paulina

17. Rumin Konrad

18. Szymak Milena

19. Zalas Paweł

 

Klasa VI wych. mgr  Małgorzata Knop

 

1. Bus Michał

2. Chrząszcz Łukasz

3. Falana Amelia

4. Flasza Maciej

5. Marciniak Roksana

6. Zasada Emila

 

Klasa VII wych. mgr  Ewelina Kuś-Kręciwilk

 

1. Banaszczyk Oliwia

2. Błażejewska Agata

3. Bus Wiktoria

4. Ciszewski Filip

5. Dworak Igor

6. Kamiński Adrian

7. Kluba Wiktoria

8. Nowakowski Kacper

9. Oberski Paweł

10. Olak Kacper

11. Olborska Małgorzata

12. Olczyk Kacper

13. Piasecki Paweł

14. Roczek Julia

15. Sadziak Martyna

16. Siwek Dawid

17. Stępień Eryk

18. Szczepański Kacper

19. Wolska Aleksandra

20. Zaskórski Karol

 

Piątek, 14 Grudnia 2018

MEN

EDU

EDUSEK

SIEC

BIP